O Mij Korçare - Mimoza Paraveli - Harroje-Harroje (Cassette)


Download O Mij Korçare - Mimoza Paraveli - Harroje-Harroje (Cassette)

Label: Rozafa - 086 • Format: Cassette • Country: Switzerland • Genre: Pop, Folk, World, & Country •


Sitemap

Look At Me! - Tole Ache - UVÖ-Stücke (CDr), Shes Wearing My Love - Rosco Martinez - Rosco Martinez (Cassette, Album), Ecclesiastes 3:1-8 - Mudkids - 4trackmind (CD, Album), Vaghissima Sembianza - Mario Lanza - Sings Caruso Favorites (Vinyl, LP, Album), Gott Ist Tot (Where Science Prevailed) - Danse Macabre (5) - Totentanz (CD, Album), F.Y.W. - Nasty (7) - Realigion (Vinyl, Album), Next 100 Years - Bon Jovi - Crush (CD, Album), Push It - Garbage - Version 2.0 (CD, Album), I Love You Truly - Jan Peerce - Golden Moments In Song (Vinyl, LP, Album), Que No Nos Falte De Ná - Various - Sevillanas Para Todos (CD), The Weekend, The Lunchbox Has Landed - Anne Dudley - The Full Monty (CD), Im Here - DJ Kulcha - The Quiet Storm, Pt. 10 (Cassette)

8 thoughts on “ O Mij Korçare - Mimoza Paraveli - Harroje-Harroje (Cassette)

  1. Oct 27,  · Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.
  2. Jul 31,  · harroje harroje - serenat korcare sofikakola. Loading Unsubscribe from sofikakola? Harroje Harroje Mimoza Paraveli - Duration: Mimoza Paraveli .
  3. "Nostalgjia E Serenates Korcare Vol.1" Komente. Asnjë Koment. 01/12/ T+ E di skam te drejte Ta thuri kte kenge Se ti djal i dashur Te fola mbrem rende Dhe mbrem kur u ndame Cme Zu Malli Per Te Pare - Mimoza Paraveli. Serenate - Mimoza Paraveli. Lule E Bukur - Mimoza Paraveli 5/5(5).
  4. Oct 24,  · ERMIRA BABALIU - Harroje,harroje! Serenate Orkestroi Alfred Kola E di s'kam te drejte Ta thurr une k'te enge Se ty vajz' e dashur Te shoh veç ne enderr Dhe bashk' kur u ndame Nuk thame nat'n e mire Por thame lamtumire Te lutem ti falma gabimin e rende Se sot zemra ime endon veç.
  5. Harroje, harroje Ti dashurine tone Largoji ti brengat E lumtur jeto Se ti e di mire tani se ç'esht' dashuria Nje mall ndjenj' e zjarrte qe prap' gjithkush e .
  6. Harroje, harroje ti dashurine tone largoji ti brengat i lumtur jeto Se ti e di mire tani se c'eshte dashuria nje mall ndjenje e zjarrte qe pran dikush e do Harroje, harroje ti dashurine tone largoji ti brengat O Moj Korçare - Serenata Korçare.
  7. Teksti dhe videoklipi i kenges O Moj Korçare nga Kenge Korçare, Serenate, Serenata Korçare, Korça, Popullore, Kenge Korcare. Vizitoni portalin TeksteShqip per .
  8. Inagurohet “Zgara Korçare 2”, një ambient sa tradicional, as dhe komod. E shoqëruar me birrën Korça dhe serenatat e njohura korçare, duke sjellë kështu një trend të ri në metropolin shqiptar. Gjithë kjo e shoqëruar nga një ambient familjar dhe I ngrohtë. TIRANË-Metropoli i ballafaqon të gjitha vlerat, të gjitha traditat, dhe të gjitha shijet. .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *